O nás/Reference

Jsme PROFIŠKOLY – nábytek, s.r.o. Dodáváme český nábytek do mateřských a základních škol, do školních družin, dětských heren a kanceláří. Máme více jak dvacetileté zkušenosti s výrobou a dodávkou nábytku do interiérů.

Naší obchodně-výrobní společnost, která se nově transformovala ve společnost s ručením omezeným, tvoří tým zkušených odborníků. Profesionálové, kteří dlouhá léta působili na klíčových pozicích ve výrobě, designu nábytku, jako návrháři interiérů či v oblasti obchodu pro vás navrhnou taková řešení na míru, která budou respektovat vaše potřeby.

Český nábytek do škol a kanceláří navrhneme, upravíme dle požadavků zákazníka, vyrobíme, dovezeme k vám a nainstalujeme. Naší maximální snahou je vytvořit kvalitní nábytek do škol a kanceláří.

Budeme rádi, pokud se i vy přesvědčíte o kvalitě našich výrobků, seriózním, rychlém a vstřícném jednání a v neposlední řadě o příznivých cenách.

Rozšiřte řady našich spokojených zákazníků, neváhejte se na nás obrátit.

PROFIŠKOLY
- nábytek, s.r.o. na Firmy.cz

Jak pracujeme?

První kontakt se zákazníkem - schůzka

V místě budoucí realizace se zjišťují potřeby a požadavky zákazníka. Vzniká nezávazný návrh

Vizualizace prostoru - kalkulace

Probíhá grafické zpracování prostoru. Po odsouhlasení finální verze dochází k tvorbě nabídky

Nábytek do škol - montáž

Český nábytek do škol se realizuje, objednávka se zadává do výroby, následuje doprava a montáž

Cenová nabída

Český nábytek PROFIŠKOLY – nábytek, s.r.o. je vyráběn na zakázku dle přání zákazníka.

Chcete-li si objednat typové výrobky, jako jsou sety lavic a židlí, dětské dřevěné stoly a židle, jídelní a konferenční židle nebo tabule, rádi vám na vyžádání zašleme cenovou nabídku.

V případě zájmu o nábytkové sestavy do tříd, český nábytek do speciálních učeben, kabinetů, sboroven, kanceláří, šaten či ostatních atypických interiérů zpracujeme cenovou nabídku ihned po odsouhlasení vizualizace prostoru nebo dle vaší bližší specifikace.

Vizualizace

Na základě zaměření prostoru nebo zaslání podkladů a po zjištění konkrétních požadavků zákazníka rádi zpracujeme vizualizaci nábytku. Níže přiložena ilustrace před a po realizaci.