Nabízíme kvalitní dětské kuchyňky, které jsou vhodné pro mateřské školy. Vysoká kvalita a dlouhá životnost. Hrací nábytek pro MŠ.

Kuchyňka (š/v/h) 1110x1250x380 mm

Kuchyňka (š/v/h) 1110x1250x380 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, dvířka).

Kód: OL087

Barva korpusu: buk, javor, bílá

Barvy dvířek: buk, javor, bílá, žlutá, oranžová, červená, světle zelená, modrá, horizont modrá, kiwi zelená, citrusově žlutá, světle šedá, růžová, levander

Cena: 14.290, - Kč

Kuchyňka krátká (š/v/h) 810x1250x380 mm

Kuchyňka krátká (š/v/h) 810x1250x380 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, dvířka).

Kód: OL0359

Cena: 12.090, - Kč

Kuchyňka nízká (š/v/h) 810x600x420 mm

Kuchyňka nízká (š/v/h) 810x600x420 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, dvířka).

Kód: OL070

Cena: 5.990, - Kč

Kuchyňka oboustranná (š/v/h) 1020x1250x740 mm

Kuchyňka oboustranná (š/v/h) 1020x1250x740 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, dvířka).

Kód: OL360

Cena: 14.290, - Kč

Kuchyňka pojízdná ostrůvková (š/v/h) 1220x550x750 mm

Kuchyňka pojízdná ostrůvková (š/v/h) 1220x550x750 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, dvířka).

Kód: OL376

Cena: 8.590, - Kč

Kuchyňka s pračkou a lednicí (š/v/h) 1420x1250x380 mm

Kód: OL0430

Cena: 18.190, - Kč

Kuchyňka se spotřebiči (š/v/h) 1420x1250x380 mm

Kuchyňka se spotřebiči (š/v/h) 1420x1250x380 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, dvířka).

Kód: OL075

Cena: 16.390, - Kč