Skříňky řady PROMA jsou vyráběny se zárukou české kvality s ohledem na bezpečnost dětí a dlouhodobou životnost. Nabízí se v základních rozměrech výšky 1870 a hloubky 450 mm, nástavce potom výšky 660 mm. Nábytek obsahuje bezpečnostní panty s tlumením a nastavitelné police s bezpečnostními policovými nosiči. Dvířka jsou standardně frézovaná bez úchytek, možno zaměnit za kovovou úchytku v barvě RAL. Skříňky je možné doplnit o kvalitní plastové zásuvky Grantnells. Velice oblíbenou variantou je použití stříšky na horní část skříněk.

Skříňka vysoká s dvířky a kontejnery (š/v/h) 800x1870x450 mm

Skříňka vysoká s dvířky a kontejnery (š/v/h) 800x1870x450 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, hrany, dvířka).

Kód: OL354

Barva korpusu: buk, javor, bílá

Barva dvířek: buk, javor, bílá, žlutá, oranžová, červená, světle zelená, modrá, horizont modrá, kiwi zelená, citrusově žlutá, světle šedá, růžová, levander

Barva hran: buk, javor, bílá, žlutá, oranžová, červená, světle zelená, modrá, horizont modrá, kiwi zelená, citrusově žlutá, světle šedá, růžová, levander

Cena: 10.290, - Kč

Skříňka vysoká s dvířky a kontejnery (š/v/h) 800x1870x450 mm

Kód: OL381

Cena: 9.590, - Kč

Skříňka vysoká s dvířky, kontejnery a plastovými zásuvkami (š/v/h) 800x1870x450 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, hrany, dvířka). Skříňky obsahují kolejnice, díky kterým si můžete rozestavení a typ boxů zvolit sami dle schématu u detailu produktu.

Kód: OL356

Úchyt: frézovaný, kovový v barvě RAL (u dřevodekoru barva chromu)

Cena: 10.290, - Kč (skříňka bez plastových boxů)

Barvy plastových boxů: světle modrá, světle zelená, červená, žlutá, transparentní, tmavě modrá, tmavě zelená, oranžová, růžová

Výška plastových boxů: 75 mm, 150 mm, 225 mm, 300 mm  (šířka 310 mm, hloubka 430 mm)

Cena plastových boxů:  75 mm od 199,- Kč, 150 mm od 259,- Kč, 225 mm od 349,- Kč, 300 mm  od 399,- Kč.

Skříňka vysoká s dvířky, regálem a plastovými zásuvkami (š/v/h) 800x1870x450 mm

Skříňka vysoká s dvířky, regálem a plastovými zásuvkami (š/v/h) 800x1870x450 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, hrany, dvířka). Skříňky obsahují kolejnice, díky kterým si můžete rozestavení a typ boxů zvolit sami dle schématu u detailu produktu.

Kód: OL355

Úchyt: frézovaný, kovový v barvě RAL (u dřevodekoru barva chromu)

Cena: 9.690, - Kč (skříňka bez plastových boxů)

Skříňka vysoká s dvířky (š/v/h) 800x1870x450 mm

Skříňka vysoká s dvířky (š/v/h) 800x1870x450 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, hrany, dvířka).

Kód: OL304

Cena: 7.690, - Kč

Nástavec otevřený (š/v/h) 800x660x450 mm

Nástavec otevřený (š/v/h) 800x660x450 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, hrany).

Kód: OL472

Cena: 3.090, - Kč

Nástavec s dvířky (š/v/h) 800x660x450 mm

Nástavec s dvířky (š/v/h) 800x660x450 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, hrany, dvířka).

Kód: OL473

Cena: 4.090, - Kč

Stříška (š/v/h) 400x450x450 mm

Stříška (š/v/h) 400x450x450 mm. Vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů. Dodáváno ve zkompletovaném stavu. Zvolit lze dvě barvy dekoru v jakýchkoliv kombinacích (korpus, hrany, stříšky).

Kód: OL111

Barva korpusu: buk, javor, bílá

Barva stříšky: buk, javor, bílá, žlutá, oranžová, červená, světle zelená, modrá, horizont modrá, kiwi zelená, citrusově žlutá, světle šedá, růžová, levander

Cena: 2.390, - Kč