Šatní skříňky a lavičky patří mezi základní nábytek pro mateřské školy či dětská centra. Musí jednak splňovat nároky na bezpečnost, ale také na dispoziční řešení nebo design.

Skříně do šaten dodáváme do školky již řadu let a s jejich realizací máme mnohaleté zkušenosti. Díky tomu vám můžeme nabídnout profesionální služby od návrhu šatního nábytku, přes výrobu, až po montáž a sestavení u vás na místě.

Námi dodávané šatní skříňky a lavičky do MŠ jsou většinou originály. Vždy záleží především na dispozičním řešení a mnohdy také na vkusu architektů, ředitelů či zadavatelů. Tyto šatní moduly vyrábíme nejčastěji z nezávadného DTDL lamina, v základním provedení buk 381. Záleží poté pouze na vás, jakou zvolíte variantu šatní skříňky. Či s barevnými dvířky, barevnou hranou, bezúchytkovém provedení, kovovým spodní roštem, bez soklu, s předlavičkou atd.

Chcete-li mít alespoň základní představu o cenách těchto modulů, níže uvádíme některé typy šatních skříněk s popisem a orientační cenovou nabídkou:

Šatní čtyř-modul DENIS, rozměr 1190x1300x550mm

Šatní modul DENIS , rozměr 1190x1300x550mm - bezpečné zaoblení, 2 x dvojháček v každém boxu, pevná záda, sokl pevný s aretačními šrouby, vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů, lamino Buk 381, ABS hrana tl. 2 mm buk, barva barevných částí viz. vzorník.

Výška sedáku: 300 (340)

Barva doplňků: žlutá, červená, zelená, modrá, oranžová, limetka  (vzorník barev u detailu produktu)

Cena: 8.373, -

Jestliže máte zájem o skříňky na zakázku a nevyhovuje vám výběr typových sestav, kontaktujte nás. Navrhneme pro Vás individuální řešení, zpracujeme vizualizaci, cenovou nabídku, nábytek vyrobíme a zajistíme dopravu i montáž. Ve fotogalerii přiložena inspirace z realizovaných zakázek.

Šatní čtyř-modul GRANT, rozměr 1190x1300x540mm

Šatní čtyř-modul GRANT, rozměr 1190x1300x540mm, bezpečné zaoblení, 2 x dvojháček v každém boxu, pevná záda, sokl pevný s aretačními šrouby, vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů, bezpečné zaoblení, dvojháček, tyč na věšák, spodní část kovové segmenty (trubky), lamino Buk 381, ABS hrana tl. 2 mm buk, barva barevných částí viz. vzorník.

Cena: 10.745, -

Šatní čtyř-modul LEON, rozměr 1190x1300x500mm

Šatní čtyř-modul LEON, rozměr 1190x1300x500mm, bezpečné zaoblení, dvojháček, tyč na věšák, pevná záda, aretační šrouby, vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů, lamino Buk 381, ABS hrana tl. 2 mm buk, výška sedáku 300 (340), barva konstrukce dle vzorníku RAL.

Výška sedáku: 300 (340)

Barva podnože: dle vzorníku RAL u detailu produktu (64 barevných odstínů)

Cena: 8.168, -

Šatní čtyř-modul MAXIM, rozměr 1190x1300x540mm

Šatní čtyř-modul MAXIM, rozměr 1190x1300x540mm, 2 x dvojháček v každém boxu, pevná záda, sokl pevný s aretačními šrouby, vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů, lamino Buk 381, ABS hrana tl. 2 mm buk.

Výška sedáku: 300 (340)

Barva dvířek: žlutá, červená, zelená, modrá, oranžová, limetka  (vzorník barev u detailu produktu)

Cena: 9.499, -

Šatní čtyř-modul TOMY, rozměr 1190x1300x540mm

Šatní čtyř-modul TOMY, rozměr 1190x1300x540mm, 2 x dvojháček v každém boxu, pevná záda, sokl pevný s aretačními šrouby, vyrobeno klasickou technologií lepených kolíkovaných spojů, lamino Buk 381, ABS hrana tl. 2 mm buk.

Cena: 6 848,- Kč

Šatní modul NICOLAS, buk masiv, výška 1300 mm

Šatní modul NICOLAS, buk masiv, výška 1300 mm, šířky jednotlivých dílů (sestav) se vyrábějí dle počtu dětí: 800 mm - 4 děti, 1000 mm - 5 dětí, 1200 mm - 6 dětí. Součástí sestavy trojvěšáčky HEWI – pouze červená barva, lavička – výška 340 mm, hloubka 350 mm, polička – výška 110 mm, hloubka 220 mm, konstrukce – výška 1300 mm, hloubka 40 mm.

Cena: 6.840, - Kč (pro 4 děti -šířka 800 mm)

Cena: 7.490, - Kč (pro 5 dětí -šířka 1000 mm)

Cena: 8.360, - Kč (pro 6 děti -šířka 1200 mm)

Šatní skříňky do MŠ - ATYP na zakázku

Vyrobíme jakoukoliv zakázkovou šatní skříňku z lamina do školky. Rozměry, uspořádání či barevné provedení přizpůsobíme Vašim požadavkům. Pokud máte konkrétní představy,  stačí nás pouze oslovit. Nejsme ničím limitováni. Inspiraci naleznete ve fotogalerii realizací.

Poptávku s Vašimi požadavky zašlete prosím na email – profiskoly@profiskoly.cz. Nebo nám zanechte kontakt, co nejdříve se Vám ozveme.

LAVIČKA DO ŠATNY - KONSTRUKCE PLOCHOOVÁL

Konstrukce - plochoovál 38x20 mm. Hloubka sezení  - 390 mm. Rošt  - 3x trubka Ø 25 mm. Deska  - buk 381 tl. 25 mm, zaoblené rohy. Hrana -  ABS tl. 2 mm. Zátky plastové černé. Lze dohodnout i jinou délku lavičky.

Barva konstrukce  dle vzorníku RAL u detailu produktu (64 barevných odstínů)

Cena:  2.607,- Kč (délka 1200 mm)

Cena:  3.165,- Kč (délka 1600 mm)

Cena:  4.023,- Kč (délka 2000 mm)

Vyžádejte si přesnou cenovou nabídku – profiskoly@profiskoly.cz

LAVIČKA DO ŠATNY - KONSTRUKCE JÄKL

Konstrukce -  jäkl 30x30 mm a 50x20 mm (pod sedákem), rošt -  trubka Ø 25 mm, sedák -  buk 381 tl. 25 mm. Hloubka sezení  - 400 mm, hrana ABS  - tl. 2 mm, zátky plastové černé, 2x rektifikace. Lze dohodnout i jinou délku lavičky.

Barva konstrukce  dle vzorníku RAL u detailu produktu (64 barevných odstínů)

Cena:  2.805,- Kč (délka 1200 mm)

Cena:  2.995,- Kč (délka 1600 mm)

Cena:  3.314,- Kč (délka 2000 mm)

Objednávku či poptávku zašlete prosím na email – profiskoly@profiskoly.cz

LAVIČKA DO ŠATNY - KONSTRUKCE TRUBKA

Konstrukce - trubka. Hloubka - 360. Sedák – lakovaný buk masiv.

Barva konstrukce  dle vzorníku RAL u detailu produktu (64 barevných odstínů)

Cena:  2.392,- Kč (délka 1200 mm)

Cena:  3.268,- Kč (délka 1600 mm)

Cena:  4.007,- Kč (délka 2000 mm)