Výškově stavitelné školní židle rostou společně s žáky. Představují tak ideální variantu pro použití v základních školách, především na prvním stupni. Školní židle stavitelné oproti školním židlím pevným nastavujeme dle potřeby s ohledem na velikost žáků. Rostoucí židle do škol vyrábíme na zakázku.

Pevná kovová konstrukce z plochoválu, tvarovaná lakovaná buková překližka nebo CPL laminát na sedáku i opěradle zajišťují dokonalou pevnost a komfort žáků a studentů. Školní židle stavitelné si můžete vybírat v 64 barevných odstínech. Samozřejmostí je stohovatelnost školních židlí.  Gumové kluzáky pod sedákem zabraňující poškrábání desky školní lavice.

Níže vám přikládáme základní nabídku stavitelných školních židlí:

Školní židle stavitelná DENIS

Školní židle stavitelná DENIS je vyrobena z plochooválových ocelových profilů. Povrchová úprava židle do školy s možností nastavení výšky je vypalovaná prášková barva. Stavitelnost zajištěna dvěma imbusovými šrouby. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy školní židle jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 2-4, 3-5, 4-5, 5-7 (velikostní tabulka u fotografie produktu)

Barva konstrukce  dle vzorníku RAL u fotografie produktu (1018, 1028, 2004, 3000, 3020, 5002, 5005, 5015, 5018, 6018, 6029, 7016, 7035, 8015, 9005, 9006)

Typ sedáku a opěrákustandard lakovaná buková překližka - světlejší odstín buku oproti stolové desce nebo CPL folie +305,- Kč

Cena:  1.355,- Kč (standardní cena bez příplatků)

Školní židle stavitelná TERA

Školní židle stavitelná TERA je vyrobena z plochooválových ocelových profilů. Povrchová úprava židle do školy je vypalovaná prášková barva. Stavitelnost školní židle je zajištěna dvěma imbusovými šrouby. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy židle do školy jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 2-4, 3-5, 4-5, 5-7 (velikostní tabulka u fotografie produktu)

Cena:  1.355,- Kč (standardní cena bez příplatků)

Školní židle stavitelná ESTER

Žákovská stavitelná židle ESTER je vyrobena z plochooválových ocelových profilů  (plochovál 38x20, trubka průměr 25 mm). Povrchová úprava židle do školy je vypalovaná prášková barva. Nastavení výšky školní židle zamáčknutím čepu a dotažením imbusovým šroubem v požadované velikosti. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy této židle do školy jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 2-3, 3-5, 4-6, 5-7 (velikostní tabulka u detailu produktu)

Typ sedáku a opěráku – standard lakovaná buková překližka (CPL folie +305,- Kč)

Cena:  1.648,- Kč (standardní cena bez příplatků)

Školní židle stavitelná CLAUDIE

Stavitelná školní židle CLAUDIE vyrobena z plochooválových ocelových profilů  (plochovál 38x20, trubka 25x1,5 mm). Povrchová úprava židle vypalovaná prášková barva. Nastavení výšky školní židle pomocí distančních mezičlánků, zajištění imbusovým šroubem. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem školní židle umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy židle jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 2-3, 3-5, 4-6, 5-7 (velikostní tabulka u detailu produktu)

Typ sedáku a opěráku – standard lakovaná buková překližka (CPL folie +305,- Kč)

Cena:  1.545,- Kč (standardní cena bez příplatků)

Školní židle stavitelná STELA

Školní židle stavitelná STELA je vyrobena z plochooválových ocelových profilů  (plochovál 38x20). Povrchová úprava vypalovaná prášková barva. Stavitelnost školní židle pomocí imbusových šroubů v požadované velikosti. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem této rostoucí židle do školy jsou umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy židle jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 3-5, 4-6, 5-7 (velikostní tabulka u detailu produktu)

Typ sedáku a opěráku – standard lakovaná buková překližka (CPL folie +305,- Kč)

Cena:  1.709,- Kč (standardní cena bez příplatků)

Školní židle stavitelná SOFIA

Školní židle stavitelná je  vyrobena z plochooválových ocelových profilů  (plochovál 38x20). Povrchová úprava židle do školy je vypalovaná prášková barva. Nastavení výšky imbusovým šroubem v požadované velikosti. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy školní židle jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 4-6, 5-7 (velikostní tabulka u detailu produktu)

Typ sedáku a opěráku – standard lakovaná buková překližka (CPL folie +305,- Kč)

Cena:  1.765,- Kč (standardní cena bez příplatků)