Pro bezpečné uložení oděvů, učebnic či sportovního vybavení nabízíme šatní kovové skříně do základních a středních škol. Kovové skříně vynikají svou stabilitou, pevnou konstrukcí, bezpečností a odolností proti vniknutí.

Tyto šatní skříně nabízíme standardně ve variantách s jednoplášťovými nebo dvouplášťovými dveřmi, přičemž dvouplášťové nabízejí vysokou odolnost proti kroucení a ohýbání. Pro zvýšení bezpečnosti před případným vniknutím mají skříně do školy zesílenou konstrukci v oblasti zámku. Mimo to jsme je opatřili ochranou proti vypáčení dveří. Na zamykání je možno použít  cylindrický zámek se čtyřmi tisíci kombinacemi, s možností dodání centrálního klíče.

Skříně do školních šaten v kovovém provedení disponují také dalšími doplňky. Jsou to například odkládací police s nosností až 30 kg, šatní tyč s nosností 10 kg, plastové háčky s nosností 4 kg, větrací otvory atd.

Plechové či kovové skříně a skříňky jsou ideálním řešením pro školní prostředí, kde je důležitá nejen funkčnost, ale i cenová dostupnost. Nabízíme širokou škálu levných plechových skříní, které jsou přesto robustní a odolné vůči každodennímu používání. Plechové šatní skříňky a kovové školní skříně jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám školních šaten a poskytovaly dostatek prostoru pro uložení osobních věcí studentů. Každá kovová šatní skříň a skříňka je vybavena praktickými prvky, které zvyšují jejich užitnou hodnotu a zabezpečení.

Níže, pro snadnější orientaci, najdete nejčastěji dodávané skříně:

Kovová šatní skříň s klasickými dvířky

Šatní skříňky s jednoplášťovými dveřmi určené do škol či jiných pracovních prostor využijete pro ukládání oblečení, učebnic či jiného vybavení.  Nově profilovaná rámová konstrukce, která poskytuje vyšší odolnost proti násilnému vtlačení dveří do korpusu a zároveň tvoří tuhou oporu bezpečnostní závory zámku. Hloubka modulu 500 mm. Vnitřní uspořádání  - police v horní části, šatní tyč a háčky. Spodní konstrukce - základní sokl 40 mm. Korpus skříněk  - RAL 7035 (vybaven účinným systémem větrání). Minimální objednávka od 10 ks.

Výšky: 1500, 1800

Šířky oddělení: 250, 300, 350, 400

Zámek: Cylindrický (standard) nebo otočné uzávěry pro visací zámky

Barvy dvířek: RAL 1023 - žlutá dopravní, RAL 2004 - oranžová pravá, RAL 3000 - ohnivě červená, RAL 5010 - enciánová modrá, RAL 5012 - světle modrá, RAL 6024 - dopravní zelená. RAL 7035 - světle šedá

Cena: 5.836,- Kč (dvojmodul výšky 1500, šířka modulu 600)

Cena: 8.520,- Kč (trojmodul výšky 1500, šířka modulu 900)

Cena: 6.483,- Kč (dvojmodul výšky 1800, šířka modulu 600)

Cena: 9.468,- Kč (trojmodul výšky 1800, šířka modulu 900)

Kovová šatní skříň dvířka 2x nad sebou

Šatní skříňky s jednoplášťovými dveřmi určené do škol či jiných pracovních prostor využijete pro ukládání oblečení, učebnic či jiného vybavení.  Nově profilovaná rámová konstrukce, která poskytuje vyšší odolnost proti násilnému vtlačení dveří do korpusu a zároveň tvoří tuhou oporu bezpečnostní závory zámku. Výška modulu 1800 mm, hloubka modulu 500 mm. Vnitřní uspořádání  -  šatní tyč a háčky. Spodní konstrukce - základní sokl 40 mm. Korpus skříněk  - RAL 7035 (vybaven účinným systémem větrání). Minimální objednávka od 10 ks.

Šířky oddělení: 250, 300, 350, 400

Zámek: Cylindrický (standard) nebo otočné uzávěry pro visací zámky

Cena: 7.930,- Kč (dvojmodul výšky 1800, šířka modulu 600)

Cena: 11.582,- Kč (trojmodul výšky 1800, šířka modulu 900)

Kovová šatní skříň 2x tvar Z

Šatní skříňky s jednoplášťovými dveřmi určené do škol či jiných pracovních prostor využijete pro ukládání oblečení, učebnic či jiného vybavení.  Nově profilovaná rámová konstrukce, která poskytuje vyšší odolnost proti násilnému vtlačení dveří do korpusu a zároveň tvoří tuhou oporu bezpečnostní závory zámku. Výška modulu 1800 mm, hloubka modulu 500 mm. Vnitřní uspořádání  - police v horní části, šatní tyč a háčky. Spodní konstrukce - základní sokl 40 mm. Korpus skříněk  - RAL 7035 (vybaven účinným systémem větrání). Minimální objednávka od 10 ks.

Šířky modulů: 300, 350, 400

Zámek: Cylindrický (standard) nebo otočné uzávěry pro visací zámky

Cena: 10.909,- Kč (dvojmodul výšky 1800, šířka modulu 600)

Cena: 15.927,- Kč (trojmodul výšky 1800, šířka modulu 900)