Do základních nebo středních škol a kanceláří pro vás na míru vyrobíme PC stoly. Objednejte si u nás různé druhy počítačových stolků z lamina, s kovovou podnoží, stavitelné, s výsuvem na klávesnici, držáky na PC atd. Zaleží jen na vaší fantazii a potřebách.

Naše počítačové stoly na zakázku jsou ideálním řešením pro školy a kanceláře, kde je potřeba individuální přístup a maximální využití prostoru. Nabízíme široký výběr počítačových stolů na míru, které vyhovují různým specifickým požadavkům. Naše stoly k počítači do školy vyrábíme z kvalitních materiálů, které podporují ergonomii a pohodlí uživatelů.  Kromě toho, každý kancelářský stůl doplníme praktickými prvky, jako jsou výsuvy na klávesnici a držáky na PC apod.

Pro bližší informace o nabídce školního nábytku nás kontaktujte.