Lavice do čekáren a  multisedáky představují praktický typ lavicového sezení do škol, konferenčních prostor, hal, poslucháren a čekáren. Nabízíme sedáky v různých materiálech (dřevěné, čalouněné, plastové, kovové) a v mnoha barevných kombinacích. Lavice do čekáren vyrábíme většinou 2-5 místné a mohou být i sklopné. Ty se využijí především v užších prostorech.

Do školských zařízení nabízíme i různá konferenční křesla a polokřesílka v provedení jednosedáky, dvojsedáky a trojsedáky.

Křesílka jsou vhodná do komerčních a konferenčních prostor a poskytují velmi pohodlné nadčasové sezení moderního typu. Samozřejmostí je možnost čalounění v mnoha typech látek a v nepřeberném množství barev dle přání zákazníka.

Pokud chcete vaši školu či firmu vybavit tímto druhem nábytku a požadujete bližší informace, prohlédněte si naše katalogy v sekci kancelářský nábytek (židle a křesla) nebo nás kontaktuje pro zpracování orientační cenové nabídky.

Rozšířenou nabídku multisedáků naleznete v našich katalozích

Židle a křesla