V rámci nabídky nábytku pro mateřské školy si u nás můžete vybrat také kovové židle pro mateřské školy, dětské herny či dětská centra. Dětské židle vyrábíme tak, aby splnily nejvyšší nároky na funkčnost, bezpečnost a kvalitu provedení.

Stohovatelné kovové židle jsou dodáváme v různých velikostech.  Požadované výšky židle dosáhnete i díky nastavení pomocí imbusového šroubu. Naším standardem je využití povrchové úpravy pomocí vypalované práškové barvy KOMAXIT, kde si dle vzorníku můžete zvolit až z 64 barevných odstínů.

Opěrky a sedáky židlí vyrábíme z tvarované lakované bukové překližky, případně z CPL laminátu. Ten zabraňuje poškrábání.

Dětské kovové židličky jsou ideálním řešením pro aktivní a energické prostředí mateřských škol. Nezapomeňte myslet i na příslušné kovové stolky. Díky své odolné konstrukci a atraktivnímu designu jsou tyto kovové židličky pro mateřské školy nejen praktické, ale také vizuálně přitažlivé, což podporuje kreativní a veselé prostředí pro děti. Navrženy s ohledem na bezpečnost a pohodlí nejmenších, naše židličky poskytují stabilní a bezpečné sezení, zatímco jejich snadná údržba a stohovatelnost usnadňují každodenní práci učitelům. Výběr z široké palety barev umožňuje každé mateřské škole vytvořit prostředí, které je nejen funkční, ale také plné radosti a barvy, což je zásadní pro rozvoj a štěstí dětí.

Níže vám představujeme několik základních variant kovových židlí, které si naši zákazníci nejčastěji objednávají:

CLAUDIE mini nastavitelná (pevná)

Židle vyrobena z plochooválových ocelových profilů  (plochovál 38x20, trubka 25x1,5 mm). Povrchová úprava vypalovaná prášková barva. Nastavení výšky pomocí distančních mezičlánků, zajištění imbusovým šroubem. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy židle jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 2-3 (stavitelná) nebo pevná 2,3,4 (velikostní tabulka u detailu produktu)

Barva konstrukce  dle vzorníku RAL u detailu produktu (64 barevných odstínů)

Typ sedáku a opěráku – standard lakovaná buková překližka (CPL folie +305,- Kč)

Cena:  1.346,- Kč (standardní cena bez příplatků - pevné provedení)

Cena:  1.545,- Kč (standardní cena bez příplatků - stavitelné provedení)

ESTER mini stavitelná

Židle vyrobena z plochooválových ocelových profilů  (plochovál 38x20, trubka průměr 25 mm). Povrchová úprava vypalovaná prášková barva. Nastavení zamáčknutím čepu a datažením imbusovým šroubem v požadované velikosti. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy židle jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 2-3 (velikostní tabulka u detailu produktu)

Barva konstrukce -  dle vzorníku RAL u detailu produktu (64 barevných odstínů)

Typ sedáku a opěráku – standard lakovaná buková překližka (CPL folie +305,- Kč)

Cena:  1.648,- Kč (standardní cena bez příplatků)

Objednávku či poptávku zašlete prosím na email – profiskoly@profiskoly.cz

PAOLA mini pevná

Židle vyrobena z plochooválových ocelových profilů  (plochovál 38x20, trubka průměr 25). Povrchová úprava vypalovaná prášková barva. Sedák i opěrák je vyroben z ergonomicky tvarované lakované bukové překližky, případně odolné CPL folie. Pod sedákem umístěny plastové krytky proti poškrábání desky lavice. Nohy židle jsou opatřeny plastovými kluzáky.

Velikost - 2, 3, 4 (velikostní tabulka u detailu produktu)

Barva konstrukce  dle vzorníku RAL u detailu produktu (64 barevných odstínů)

Typ sedáku a opěráku – standard lakovaná buková překližka (CPL folie +305,- Kč)

Cena:  1.299,- Kč (standardní cena bez příplatků)

Židle HELENE PICCOLA

Stabilní stohovatelná plastová židlička v několika trendových barvách, určená do mateřských škol či jídelen. Opěrka a sedák plastový (skořepina s otvorem), konstrukce chromovaná. Hmotnost 2 kg, stohovatelnost 10 ks. Šířka sedáku 310, celková šířka 370 mm.

Velikost: 260 mm, 300 mm, 340 mm

Barva – plast žlutá, červená, tm. modrá, tm. zelená, losolová, sv. zelená, sv. modrá

Cena: 1.049, - Kč

Objednávku či poptávku zašlete prosím na email – profiskoly@profiskoly.cz