Vyrobíme vám na míru nábytek do družiny či odpočinkových místností. Nechte si navrhnout skříně do družiny přímo dle vašich představ. Vybavení školní družiny bude praktické, ergonomické, estetické a pro děti příjemné. Vytvořte ve školní družině ideální prostor pro své žáky.

Nábytek do školní družiny od naší firmy je navržen tak, aby splňoval všechny požadavky na pohodlí, funkčnost a bezpečnost pro děti. Nabízíme široký výběr vybavení pro školní družiny, včetně stolů, židlí, skříní a úložných prostor, které jsou ideální pro různé aktivity a hry. Naše vybavení školní družiny je navrženo s ohledem na potřeby dětí, aby podporovalo jejich kreativitu a učení, zároveň je však dostatečně odolné pro každodenní používání. S naším nábytkem a vybavením vytvoříte v školní družině prostředí, které je nejen funkční a líbivé, ale také inspirující a motivující pro děti.

Rádi přijedeme na místo a navrhneme školní nábytek přesně dle vašich představ.

Inspiraci nábytkových sestav naleznete též v sekci

Sestavy do MŠ Nábytkové sestavy